Starší přípravka drtí své soupeře

FK Dobrovice U11 - SLAVOJ Kropáčova Vrutice 26:4 (7:0)

Další domácí zápas jsme sehráli v neděli 26. května a zvládli jsme ho herně i výsledkově na jedničku. Vrutici jsme přehráli ve všech směrech. V zápase naši kluci přesněji Matěj Coller a Patrik Vavřina odchytali za soupeře každý poločas a jen díky nim nebyl výsledek o dost větší.

Branky: 7x Dufek A., 7x Sila, 3x Miškovský, 3x Karabin, 2x Vacek 2x Švorc, Doležal, Poslt

Sestava: Vavřina - Poslt, Boháček, Švorc, Doležal, Sucharda, Karabin, Coller, Sila, Vacek, Bucek, Dufek A., Miškovský, Čumpelík

TJ Sokol Jabkenice - FK Dobrovice U11 3:10 (3:4)

Další středeční utkání hrané 29. května v Jabkenicích, kde se postavili proti sobě dva nejlepší týmy soutěže. První poločas s námi Jabkenice ještě drželi krok a hráli velmi dobře. Trenéři byli rádi, že se potkali s bývalými Dobrovičáky (Kotek a Hanák) a oba si vedli velmi dobře.

Druhý poločas jsme zpřesnili rozehrávku a na hřišti už bylo jen jedno mužstvo. Soupeře jsme nepouštěli z vlastní poloviny a trenér Miškovský byl spokojen, jak kluci makali.

Branky: 3x Coller, 3x Karabin, 2x Švorc, Sucharda, Miškovský

Sestava: Vavřina - Sucharda, Švorc, Boháček, Bucek, Karabin, Miškovský, Dufek A., Čumpelík, Vacek, Coller

Fotogalerie od p. Kalába