Partneři klubu

TEREOS TTD, a.s.

Společnost Tereos TTD, a.s. je vedoucí skupinou v oblasti zpracování cukrové řepy v České republice a zároveň patří mezi tři největší české potravinářské firmy. Od roku 1992 je součástí koncernu Tereos, jednoho z největších světových výrobců cukru, lihu a škrobu.

Tereos TTD ročně zpracuje ve dvou cukrovarech a třech lihovarech téměř tři miliony tun cukrové řepy, která je dodávána 550 pěstiteli z plochy více než 38 tisíc hektarů. Hlavními výrobky společnosti jsou cukr (370 tisíc tun ročně) a líh (1 milion hektolitrů ročně), a to jak pitný, tak pro energetické účely. Vedlejšími produkty jsou řepné pelety – krmivo pro hospodářská zvířata, lihovarnické výpalky a vápenná šáma jako hnojiva, která se vrací zpět na pole. Je průkopníkem na českém trhu s biopalivy, kdy jako první u nás začala vyrábět ekologicky šetrnou pohonnou směs pro automobily - E85.

Historie společnosti sahá až do roku 1831, kdy byla zahájena výroba cukru v cukrovaru Dobrovice. Cukr je zde tedy nepřetržitě vyráběn již více než 180 let. Cukrovar Dobrovice prošel v posledních letech výraznou modernizací a dnes patří se zpracovatelskou kapacitou téměř 15 tisíc tun řepy denně mezi největší závody ve střední a východní Evropě.

Město Dobrovice

Dobrovice, v místní mluvě běžně též původně hanlivé Picava je město ve Středočeském kraji, okres Mladá Boleslav. Leží 7 km jihovýchodně od Mladé Boleslavi, převážně na jižním úpatí a v okolí Chloumeckého hřbetu. Město tvoří osm částí obce, dříve samostatných obcí, kromě Dobrovice jsou to Bojetice, Holé Vrchy, Chloumek, Libichov, Sýčina, Týnec a Úherce.

FORTUNA

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském a polském trhu. Skupina trvale investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje stávající síť poboček a služeb.

MOSOLF

Skupina MOSOLF je jedním z předních poskytovatelů systémových služeb pro automobilový průmysl v Evropě. Nabídka služeb rodinné firmy, která byla založena v roce 1955 a sídlí v Kirchheimu unter Teck, zahrnuje logistická, technická a servisní řešení na míru. Ta jsou poskytována prostřednictvím sítě obchodních míst po celé Evropě a multimodálního vozového parku, který kombinuje různé dopravní prostředky.

HORA MONT s.r.o

Společnost zabývající se montážemi potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí a technologického zařízení v potravinářském a chemickém průmyslu. Zabývající se komplexní realizací Vašich investičních záměrů, ale i běžnou údržbou či opravami na Vašem strojním zařízení.

BVS spol. s.r.o.

Zednické práce, lešení, izolace, opravy střech, výškové a úklidové práce, zemní práce, bourání a montáže opláštění budov.

Řepařský institut Semčice

- Odborné zázemí pro pěstitele cukrové řepy a cukrovary

- Zemědělský výzkum

- Pokusnictví a poradenství se zaměřením na cukrovou řepu

- Výroba speciální pokusnické techniky

- Zemědělská výroba

Agrofarma Týnec s.r.o.

AGROFARMA TÝNEC s.r.o. soustředí svoji činnost do několika odvětví. Zabývá se především zemědělstvím (rostlinnou výrobou) kde se zaměřuje na pěstování pšenice, řepky, kukuřice a cukrové řepy. V roce 2011 byl spuštěn provoz bioplynové stanice, která představuje unikátní lokální zdroj elektrické a tepelné energie. Od roku 2013 disponuje naše společnost skladovací kapacitou posklizňové linky, která slouží k uskladnění vlastních vypěstovaných plodin, ale také k pronájmu skladovacích prostor.

Agroel s.r.o.

Firma Agroel se specializuje na klimatizační systémy pro sklady brambor, ovoce a zeleniny. Naši firmu založil v roce 1994 ing. Václav Mydlil. Od té doby jsme si vybudovali dobré jméno nejen v České republice, ale i v mnoha dalších evropských zemích, kam své výrobky vyvážíme – v současné době je to Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko, Rusko, Rakousko a Rumunsko.

LAURETA AUTO a.s.

V současné době jsme autorizovaným prodejcem a servisem výhradně vozů ŠKODA, nabízíme originální náhradní díly a příslušenství. Jsme malou společností zaměstnávající kolem 20 pracovníků. Jedná se o firmu „rodinného typu“, kde je výhodou malý počet zaměstnanců, kteří přicházejí do přímého kontaktu se zákazníkem (4 prodejci, 2 pracovníci příjmu oprav). To umožňuje zajistit důraz na individuální přístup k zákazníkovi, navázání velmi osobního kontaktu a dokonce až fixaci zákazníka na „svého“ servisního poradce nebo prodejce.

PNEU BOHÁČEK MB s.r.o.

Všem našim zákazníkům poskytujeme komplexní poradenství, díky čemuž naše služby mají jediný cíl – Vaši spokojenost. Navíc můžete využívat množství akcí a slev našeho pneuservisu.

ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o.

V prvé řadě nabízíme sortiment, kterému opravdu věříme. Na našem e-shopu a prodejnách ve Vrchlabí a Mladé Boleslavi najdete prověřené produkty desítek tuzemských i světových výrobců. Vedle prodeje se specializujeme z velké části i na montáž a servis až 26 značek z oboru čerpací techniky. Jsme hrdí na to, že patříme mezi profesionály na trhu prodeje, servisu a montáže čerpací techniky a pracujeme na tom, abychom vás a vaši důvěru nezklamali.

Dotace pro
FK Dobrovice

NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA

Národní sportovní agentura jako ústřední správní orgán státní správy České republiky postupně přejímá od MŠMT oblast poskytování podpory ve sportu v ČR. Cílem je dosáhnout harmonického sportovního prostředí, které bude vychovávat úspěšné vrcholové sportovce reprezentující naši zemi v zahraničí, ale i podporovat rekreační sportovce, pro které je pohyb relaxační aktivitou ke škole či zaměstnání.

Město Dobrovice

Krajský úřad Středočeského kraje

Pečujeme o komplexní rozvoj území a o potřeby svých občanů. Poskytujeme odbornou a metodickou pomoc obcím, ukládáme sankce podle zákona, zřizujeme funkci koordinátora pro romské záležitosti, přezkoumáváme rozhodnutí vydané orgány obce.

Děkujeme našim
partnerům za podporu!