Členové FK oslavili životní jubilea

Dlouholetí členové FK Dobrovice oslavili kulaté narozeniny. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za dlouholetou činnost a působení v klubu.

Prvním oslavencem je Josef Mates, který oslavil 70. narozeniny. Do klubu přišel v 70. letech jako hráč Sokolu Struhy. Po jeho dlouholeté hráčské kariéře, kdy působil v A týmu i B týmu se přesunul k trenérské činnosti B týmu a následně i k mládeži, kde s mladíky sbíral úspěchy na okresní úrovni. Stále je aktivním členem a funkcionářem našeho klubu a za vše mu ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho zdraví do dalších let.

Druhým a mladším oslavencem je Dušan Horák alias Havránek. Bývalý hráč A týmu i B týmu a doposud stále aktivní člen staré gardy, ale také hlavní výčepní v naší místní hospůdce oslavil v těchto dnech oslavil 50. narozeniny. Jemu také za vše děkujeme a přejem mnoho zdraví do dalších let.