Áčko má za sebou další dvě utkání na turnaji v Brandýse

FK Dobrovice - FC Horky n. Jizerou 6:1 (0:0)

V dalším přípravném utkání 10.2.2024 jsme narazili na FC Horky, které hrají I.A třídu. V prvním poločase jsme měli 3 gólové šance, které jsme neproměnili a soupeř jednu v závěru poločasu, kterou také neproměnil. Druhý poločas jsme byli jasně lepší, kde jsme dali 6 gólů po pěkných akcích a navíc ještě nastřelil Volf břevno a Kohout tyč.

Branky: 47. Pánek, 51., 85. Volf, 70., 82. Bičiště, 79. Zörkler - 89. Lazarov

Sestava: Bartoš - Marek (46. Čičatka), Macek (65. Cigánek), Cigánek (46. Horák), Janovský L. (75. Kopecký) - Kopecký (46. Zörkler), Bora (46. Volf), Král (65. Bora), Pánek, Janovský J. (46. Bičiště) - Kohout

FK Dobrovice - FK Brandýs n. Labem 0:1 (0:0)

V dalším utkání v rámci turnaje jsme narazili v sobotu 17.2. na pořadatele a to divizní Brandýs. Do tohoto zápasu jsme nastoupili s několika novými tvářemi, které jsou na zkoušku a uvidíme jestli se osvědčí a budou oblékat v jarní části dobrovický dres. V zápase jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem brankou v úplném závěru. Celý zápas se odehrával od vápna k vápnu bez vyložených šancí, ale domácí Brandýs využil naší chyby v obranné činnosti a se štěstím se Fabianovi podařilo skórovat. Další utkání sehraji v týdnu ve středu 21.2 od 18:30 proti Velimi a hned o víkendu v sobotu 24.2 proti našemu soupeři z divize TJ Spoje Praha od 16:00.

Branky: 86. Fabian

Sestava: Bartoš (46. Trhlín) - Krčmář (46. Marek), Macek (46. Janovský L.),Sedláček (60. Cigánek), Bičiště (60. Čičatka) - Němec (46. Janovský J.), Bora (46. Horák), Tarasiuk (46. Král), Zörkler (30. Yaroshenko) - Volf (46. Pánek), Kohout (60. Kopecký, 75. Kohout)