top of page

Z Letohradu bez bodů

FK Letohrad - FK Dobrovice 1:0 (0:0)


V rámci 26. kola jsme zajížděli na půdu Letohradu, který je stále ohrožen sestupem a po předchozích nezdarech na domácí půdě musel v zápase s námi bodovat naplno, což se mu bohužel podařilo.

Vstup do utkání měli rozhodně lepší domácí, kteří na nás vlétli a již v 8. minutě po dlouhém autu do vápna se dostal k zakončení Nágl, ale jeho střela mířila doprostřed branky, kde byl připravený Kocmich. Během dalších pár minut měli domácí několik závarů ve vápně, ale vše jsme dokázali odvrátit či zblokovat. Ve 12. minutě jsme se dostali k zakončení také my a to přesněji Klain po vyhrané hlavičce Tomíčka, ale domácí brankář byl připraven. V 15. minutě zahrávali domácí rohový kop a těsně bráněn hlavičkující Nágl mířil nad. O minutu později domácí zahrozili po kolmé přihrávce za obranu a domácí Kabourek trefil pouze nohy Kocmicha. Za dalších 5 minut totožná akce domácích a Kabourka opět vychytal Kocmich! Od této chvíle začali hrát i dobrovičtí a ve 27. minutě po výborném centru Zelinky se ocitl úplně osamocený Tomíček na malém vápně, ale svou šancí pohrdl a Martinovský zázračně vyškrábl míč mimo tři tyče. Ve 32. minutě vyslal Lukáš Janovský po lajně Klaina, ten předložil Volfovi míč na velké vápno, ale jeho střela byla slabá, aby měla šance na úspěch. Krátce před koncem prvního dějství jsme zahrávali sérii rohů, ale bohužel jsme nedokázali přímo ohrozit branku domácích. Do druhého dějství jsme vstupovali s vědomím, že si další šance vytvoříme a věřili jsme, že si odvezeme všechny body. V 56. minutě přišla skvělá průniková přihrávka od Krále na rozběhnutého Kohouta, ten postupoval z půlky půlky sám na Martinovského, který ho tváří v tvář vychytal. Druhá velká šance přišla až v 77. minutě, kdy po ose Volf - Bora - Klain, poslal Klain střílený centr do vápna, ale Kohoutovi chyběli centimetry, aby dokázal usměrnit míč do branky. V úplném závěru utkání přišel trest, kdy jsme ztratili míč na útočné polovině, domácí podnikli rychlý brejk, který zakončoval střídající Faltus z malého vápna a překonal bezmocného Kocmicha - 0:1. Na vyrovnaní nám nezbyl čas, a tak jsme odjížděli bez bodů z Letohradu.

Rozhodčí: Bečvář Lubomír, Matula Pavel, Ježek Václav

Delegát: Koňák Josef


Branky: 88. Faltus


FK Dobrovice: Kocmich - Zelinka (80. Hubač), Marek Sedláček (C), Janovský L. (69. Pečínka), Bičiště - Kohout, Bora, Král (78. Novák), Klain (78. Horák) - Tomíček (69. Janovský J.) Volf


FK Letohrad: Martinovský - Macek, Kail (C), Jiřánek (68. Hiller), Šponar (79. Chládek) - Lorenc, Zbudil (79. Faltus), Šplíchal, Štěpán - Nágl, Kabourek (90. Kadlec)


56 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page