• pklain

Starší žáci zabrali. Připsali si dvě výhry za sebou

FK Dobrovice U15 - AFK Pečky 2:4 (1:1)

V domácím zápase s Pečky nám chyběla přesnost, rychlost i důraz a bohužel tato prohra byla zasloužená.

Branky: 3. Moc, 69. Sedláček M. - 37.,47. Felix, 48. Chrastný, 80. Trávníček

Sestava: Šak - Moc, Kerner, Pokorný - Fól, Novotný J., Sedláček M., Zajíček J., Chromý - Kaláb, Mráček

Střídali: Zvalo, Válek, Komberec

Sparta Kutná Hora - FK Dobrovice U15 2:4 (0:2)

V neděli 10.9. odehráli starší žáci mistrovské utkání 6. kola na hřišti v Kutné Hoře. V první půli byli naši hráči lepší a odcházeli do kabin s příznivým skóre 2:0 ,kdy skórovali M. Sedláček a E. Kaláb. V druhé půli přidali další branky D. Mráček a T. Pokorný. V zápase jsme sice neproměnili další šance včetně penalty, ale po dobrém výkonu zaslouženě bereme 3 body.

Branky: 43. Skubenych, 72. Král - 17. Sedláček, 37. Kaláb, 58. Mráček, 75. Pokorný

Sestava: Šak - Moc, Kejla, Čermák, Fortner - Fól, Novotný J., Sedláček M., Zajíček J. - Kaláb, Mráček

Střídali: Zvalo, Pokorný, Sedláček L., Komberec, Chromý

SKP - FK Dobrovice U15 1:10 (0:8)

V dohrávce 4.kola zavítali starší žáci na hřiště SKP Mladá Boleslav. Od začátku jsme měli jasnou převahu a do šaten jsme šli za stavu 8:0. Po poločase se utkání pouze dohrávalo a domácím jsme nastříleli celkem 10 branek. Utkání mělo jednoznačný průběh a mnoho šancí zůstalo ještě nevyužito. D.Mráček a D Fól zkompletovali hatrick, J.Novotný přispěl 2 brankami, po jednom gólu dali M.Sedláček a E.Kaláb.

Branky: 42. Pařík - 5., 27.,45. Mráček, 6., 13. 39. Fól, 9. Kaláb, 23. Sedláček, 25., 53. Novotný

Sestava: Ochaba - Moc, Kejla, Zajíček J., Sedláček M. - Fól, Novotný J., Chromý, Šak - Kaláb, Mráček

Střídali: Čermák, Fortner, Pokorný, Sedláček L.