• pklain

Starší žáci přehráli Rakovník B a upevnili si první příčku

SK Rakovník B - FK Dobrovice 0:3 (0:1)

Ve středu 19.4 odehráli naši starší žáci předehrávku v Rakovníku. V tomto zápase jsme narazil na tým, který nás celou soutěž atakoval z druhé místa a tato příčka mu patří právem, jelikož soupeř byl velmi kvalitní. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale přesto jsme se dokázali jednou prosadit, kdy Michal Čumpelík našel krásnou přihrávkou před prázdnou brankou volného Petra Jandu, který bez problémů zakončil do prázdné branky. Druhý poločas jsme vzali zápas více do svých rukou a po přesném rohu se prosadil obránce Radim Skokan, který svojí branku výjimečně oslavil. Konec zápasu byl velmi vypjatý, ale po přesně zahrané standardní situaci poslal Michal Čumpelík nádhernou přihrávkou Ladislava Zajíčka, který dokázal přihrávku zúročit v gól. Zápas tak definitivně skončil 3:0 v náš prospěch a Rakovníku jsme odskočili v tabulce a jsme stále neporaženi.

Branky: 28. Janda, 48. Skokan, 61. Zajíček

FK Dobrovice: Šak - Volprecht, Skokan, Hrůza, Mráček - Pokorný, Chromý, Janda (C), Zajíček - Čumpelík, Fól

Střídali: Fortner