top of page

Starší žáci okusili výhru i prohru za poslední dva mistráky

FK Dobrovice U15 - Sparta Kutná Hora B 5:0 (3:0)

V dalším utkání jsme přivítali 6. dubna béčko Kutné Hory. Do utkání se nám povedlo dobře vstoupit, když z prvních dvou střel jsme už ve 4.min vedli 2:0. Celý první poločas jsme hráli na útočné polovině avšak další gól se nám podařilo vstřelit až těsně před poločasem, kdy se prosadil Čermák. Do druhého poločasu soupeř přeskupil své řady a v prvních deseti minutách nás při 4 šancich podržel brankář Šak skvělými zákroky. Následně jsme převzali zpět otěže zápasu a vstřelili ještě 2 góly a zaslouženě vysoko vyhráli.

Branky: 2., 4. Mráček, 39. Čermák, 52. Fól, 73. Smoček vlastní

Sestava: Šak - Fortner, Zajíček, Čermák, Chromý - Mráček, Kaláb, Fól, Novotný - Moc, Zvalo

Střídali: Sedláček L., Kelbich, Darmoš, Hašul, Sedláček M.

FK Mělník 1909 - FK Dobrovice U15 4:3 (4:1)

O týden později zajížděli 14.dubna naši starší žáci na půdu Mělníka. Bohužel v tomto utkání jsme nedokázali zvítězit. Naši žáci nechytili začátek zápasu a 3:0 brzo prohrávali. Nakonecna tabuli svítil poločasový stav 4:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a podařilo se nám snížit na 4:3, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Kaňkou zápasu nebyla jen prohra, ale i červená karta pro našeho hráče Maxe Kelbicha, který vyfasoval 5zápasový trest.

Branky: 10. Havelka, 11. Pilař, 20., 35. Pšánský - 23. Fól, 43. Šak, 46. Mráček

Sestava: Sedláček L. - Moc, Fortner, Zajíček, Šak - Chromý, Čermák, Novotný, Fól - Mráček, Kaláb

Střídali: Hašul, Kerner, Kelbich