• pklain

Starší žáci nadělovali i ve druhém utkání proti MSK

FK Dobrovice - Mnichovohradišťský SK 10:4 (7:2)

První poločas absolutní dominance našich mladíků. Již v 10. minutě svítilo na tabuli skóre 3:0 a poločasový výsledek vypadal z pohledu hostů hrozivě 2:7. Druhý poločas bohužel žáci vzali za špatný konec a začali hrát každý sám na sebe. Hra se vyrovnala a soupeř nám vstřelil další dvě branky po individuálních chybách. V 63. minutě hostující kapitán Jeníček, který nám dokázal vstřelil hattrick dostal druhou žlutou kartu a šel předčasně do sprch. V posledních minutách jsme se proti deseti dokázali ještě prosadit dvakrát a kluci upravili skóre na konečných 10:4.

Branky: 3., 70. Fól, 5., 48. Hrůza, 11., 31. Čumpelík, 17., 35., 70. Zajíček, 27. Janda - 20., 34., 49. Jeníček, 53. Tuček

Rozhodčí: Knížek

FK Dobrovice: Šak - Volprecht, Skokan, Fortner, Hrůza - Pokorný, Chromý, Janda (C), Zajíček - Čumpelík, Fól

Střídali: Kaláb, Mráček