Starší žáci během několika dnů odehráli dvě utkání

FK Dobrovice - FC Velim 8:1 (3:0)

Ve středu 3. května odehráli starší žáci odložené utkání kvůli školní exkurzy do zahraničí, a za to děkujeme Velimi za přeložení zápasu, jelikož by trenér Cigánek nedal dohromady ani základní jedenáctku. Starší žáci tento zápas jednoznačně ovládli, kdy o branky se postarali Čumpelík, Volprecht, Zajíček, Pokorný, Janda a Hrůza. Soupeř měl pouze pár brejků a čestný gól vstřelil krásnou ranou z dálky 3 minuty před koncem.

Branky: 1., 32. Čumpelík, 34. Volprecht, 39., 49. Zajíček, 50. Pokorný, 63. Janda, 68. Hrůza - 67. Zahradník

FK Dobrovice: Sedláček - Volprecht, Fortner, Hrůza, Mráček - Pokorný, Chromý, Zajíček, Janda, Čumpelík - Šak

Střídali: Novotný, Kaláb, Kerner

Druhé utkání v týdnu zajížděli starší žáci do Loděnice.

AFK Loděnice - FK Dobrovice 7:4 (3:3)

Utkání hrané v neděli 7. května s druhým celkem tabulky znamenal první porážku v sezóně. Loděnice v utkání využívala chyb v rozehrávce i při bránění a také špatné mušky našich hráčů, kteří neproměnili hned několik vyložených šancí.

Branky: 17., 67. Macháč Martin, 20., 42., 54. Chyba David, 33. Frydrych, 39. Grau - 15., 22.(pen), 25., 41. Čumpelík

FK Dobrovice: Kerner - Volprecht, Fortner, Hrůza, Mráček - Pokorný, Chromý, Janda, Zajíček - Čumpelík, Fól

Střídali: Šak