Starší přípravka vyhrála v Kochánkách první jarní utkání

TJ Sokol Kochánky - FK Dobrovice 3:5 (2:5)

Starší přípravka odehrála v úterý 11.4. první mistrovské utkání v Kochánkách. Do zápasu jsme vstoupili rychlým úvodním gólem, kdy brankář Boháček našel dlouhým balónem Hlaváče, ten šel sám na bránu a chladnokrevně proměnil. O několik málo minut navýšil vedení Válek. Další část utkání jsme měli balon pod kontrolou a přidali do poločasu další 3 branky. Domácí Kochánky se dokázali během minuty dvakrát prosadit a vypadalo to na zdramatizování zápasu, ale po zbytek utkání stále převládal náš tlak a vybojovali jsme výhru 3:5.

Trenér Tomáš Líba okomentoval: Velké díky patří klukům z mladší přípravky, kteří nás výborně doplnili a podepsali se nad výhrou. Děkujeme rodičům za podporu a doufám, že budeme pokračovat v dobrých výsledcích v jarní části.

Branky: 24. Mareš, 25. Staňěk, 45. Cerha - 2., 15. Hlaváč, 5. Válek, 16., 24. Karabin

FK Dobrovice: Boháček - Bečvář, Karabin, Dufek, Hlaváč, Coller, Kotek, Válek, Poslt