pklain

Starší žáci si poradili v předehrávce s Kosmonosy

SK Kosmonosy - FK Dobrovice U15 2:3 (1:1)

Dnes jsme předehrávali utkání na půdě druhých Kosmonos. Do utkání jsme vystoupili aktivně a v 6. min po dorážce Kalába jsme se ujali vedení. Poté se hra vyrovnala a obě strany své šance nevyužili. Minutu před poločasem po nedůrazu při obranném rohu soupeř srovnal na 1:1. Začátek druhého poločasu jsme přečkali šance soupeře a sami skórovali pěknou střelou Mráčka přes vybíhajícího brankáře. Vedení nám dlouhou nevydrželo, když chybující obraně utekl kosmonoský útočník a pod vybíhajícím Šakem skóroval skóre na 2:2. Za deset minut jsme Kosmonosům opět odskočili, když po dobře rozehraném rohovém kopu Sedláčkem na první tyči skóroval hlavou Pokorný. Ke konci utkání nám soupeř zatlačil na naši polovinu, ale všechny šance jsme dokázali ustát, díky Šakovi a odvezli jsme si všechny tři body. Na dnešního soupeře jsme se výhrou dotáhli na rozdíl pouhých 3 bodů a pošilháváme tudíž po skvělém umístění v soutěži a umístit se na bedně.

Branky: 39. Miláček, 53. Lomaha - 7. Kaláb, 46. Mráček, 63. Pokorný

Sestava: Šak - Zajíček, Fortner, Sedláček L., Pokorný, Chromý, Sedláček M., Čermák - Fól, Mráček, Kaláb

Střídali: Kerner, Komberec, Zvalo, Moc, Novotný