Skalsko odjelo domů s bůrem

FK Dobrovice - SK Skalsko 5:0 (3:0)

Do předposledního zápasu podzimní sezóny jsme nastoupili s odhodláním rychle rozhodnout zápas a netrapit se dlouho s dobrým soupeřem, kterým je Skalsko. Naše taktika byla splněna již v 6. minutě, kdy se podruhé prosadil Luboš Nastoupil a rychle jsme vedli. Do poločasu přidal ještě jednu branku Kopecký a po změně stran jsme přidali další dvě branky. Po celé utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě si připsali další vítězství. Již za týden nás čeká poslední utkání proti SK Bezno Sovínky B. Doufejme, že počasí nám bude přát a bude se moci hrát poslední utkání na přírodní trávě v Dobrovici.

Branky: 3.,6. Nastoupil, 37. Kopecký, 53. Miškovský, 85. Zajíček

Sestava: Král - Durna J., Macko, Tuma, Bartoň - Cigánek T., Nastoupil, Miškovský, Kopecký - Zvěřina, Durna P.

Střídali: Antoš, Kaláb, Poslt, Zajíček, Lepka, Boháček M.

Fotogalerie od p. Kalába