Po třech prohrách přišla bezbranková remíza se Spoji

FK Dobrovice - TJ Spoje Praha 0:0 (0:0)

V druhém po sobě jdoucím utkání na domácí půdě jsme přivítali soupeře TJ Spoje Praha, kteří ještě budou mít starosti se záchranou divizní soutěže. V prvním dějství byli lepší hosté a začátek utkání byli i nebezpečnějším týmem, ale veškeré pokusy dokázali zblokovat obránci Horák se Sedláček. Ve 34. minutě se po kombinaci Pánka s Volfem ocitl ve vápně sám Němec, ale v dobré příležitosti vysoko přestřelil nad. Za pár minut jsme měli možnost rohového kopu, který poslal Bora na přední tyč, kde hlavičkoval Sedláček a výborným reflexivním zákrokem brankář Tkachenko míč vyrazil, následnou dorážku Horák poslal mimo branku. V posledním minutě hosté podnikli rychlý brejk, který tágl aktivní Ugwu, ale Bartoše jeho pokus zneškodnil. V úvodu druhého poločasu vyslal opět Ugwu nebezpečnou střelu na naši branku a díky skvělému zákroku Bartoše jsme neinkasovali. V 50. minutě se ke standardní situaci z dobré vzdálenosti postavil Bora a vyslal přímo střelu, kterou Tkachenko lapil do náruče. O minutu později vyslal krásný centr do vápna Cigánek a našel volného Němce, který vysoko přestřelil. Náš tlak v tu chvíli sílil a další nebezpečný centr přiletěl do vápna z druhé strany Bičiště, ale před Volfem skryl míč do náruče brankář. V 58. minutě po centru Bory hlavičkoval Volf z dobré pozice, ale nad. V 61. minutě musel včasným vyběhnutím Bartoš zneškodnit šanci před Ladrou. V 70. minutě zkoušel štěstí Pánek zpoza vápna, ale našel pouze náruč Tkachenka. Poté se dostal ke střele i Kohout, ale i jeho pokus chytil hostující brankář. V 87. minutě nedokázal před vápnem si zkrotit míč Král a hosté toho využili, ale střelu poslali pouze do Bartoše. Za týden zajíždíme na půdu posledního celku do Letohradu. Výkop je na programu už v 10:15.

Rozhodčí: Turek - Pilný, Klečka

Delegát: Diringer Petr

Sestava: Bartoš (C) - Cigánek (59. Krčmář), Horák, Sedláček, Bičiště (73. Zelinka) - Kohout, Bora, Král, Němec (71. Kopecký) - Pánek, Volf

TJ Spoje Praha: Tkachenko - Bican, Verner (C), Lemák (70. Moravec), Prykhodko - Yanakov (79. Havrda), Miskovič, Zhul (58. Baisa), Honcharenko, Ladra - Ugwu