• pklain

Obrat ve druhém poločase zajistil dorostu všechny body z Bousova

Aktualizováno: 16. 5. 2023

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 2:6 (2:1)

Dorostenci si přivezli po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vítězství. Před utkáním museli trenéři řešit absence kvůli zranění nebo někteří hráči z rodinných důvodů nemohli do zápasu, takže si trenéři vypůjčili tři hráče ze starších žáků.

První poločas jsme podali výkon dosti podobný tomu v zápase proti Kostelci a odcházeli jsme do kabin s těsnou prohrou. Naši branku vstřelil Petr Durna z penalty. Do druhé půle provedli trenéři střídání a po vyrovnání na 2:2, kdy se trefil Janda jsme převzali iniciativu a během dalších 7 minut jsme po pěkných akcích výsledek otočili na 2:5. V úplném závěru se podruhé trefil Petr Durna a upravil výsledek na konečných 2:6.

Hodnocení trenéra Jirky Zvěřiny: Druhý poločas byl z našeho pohledu výborný a takto bychom se chtěli prezentovat dál.

Branky: 5. Kubišta, 24. Rejzek - 16. z pen., 89. Durna P., 67. Janda, 71., 74. Čumpelík, 73. Kopecký

FK Dobrovice: Šimek - Tůma (62. Šťastný), Durna J., Cigánek, Pavlíček (46. Hložek) - Jansa (71. Sobotka), Zajíček (46. Janda), Rösler, Lepka (62. Kopecký) - Durna P., Čumpelík (78. Krátký)