Mladší žáci udělali novým asistentům Cigánkovi a Zvěřinovi radost a vyhráli za tři body

Aktualizováno: 17. 4. 2023

FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov/ FC Horky 2:1 (2:0)

Po dlouhé zimní přestávce odehráli svůj 1.jarní mistrovský zápas také mladší žáci. Brzy jsme se šťastným gólem Kalába ujali vedení. Přes snahu další branky nepřicházeli a hosté promarnili čisté gólové šance. Před pauzou přidal 2. gól opět Kaláb a přišlo uklidnění. Ne však na dlouho a hosté brzy po přestávce snížili. Po zbytek zápasu jsme se bránili a hrozili pouze z brejků. Hosté ve vyložených šancí selhali nebo nás podržel brankář Sedláček a těsné vedení jsme ubránili. Dneska to byly těžce vybojované body, protože většina hráčů byla na celodenním školním výletu a únava byla již před zápasem. První vítězství na lavičce si užili i asistenti trenéra J. Zvěřina ml. a M. Cigánek.

Branky: 4., 23. Kaláb - 34. Dvorský

FK Dobrovice: Sedláček - Darmoš, Moc, Boháček, Zajíček - Zvalo, Novotný (C), Válek, Novotný - Kaláb, Vrabec. Střídal: Jandl