Mladší žáci stále čekají na výhru

FK Dobrovice - Sparta Kutná Hora B 0:7 (0:4)

Druhý jarní domácí zápas pro nás nedopadl dobře. Po individuálních chybách nám soupeř v první poločase dal 4 goly a bylo po zápase. V druhým poločase se naše hra zlepšila, ale žádný gol to nepřineslo a naopak jsme jěště 3 inkasovali. V zápasech se bohužel projevuje naše docházka na tréninky v zimní přípravě a na soupeře nestačíme.

Sestava: Hudec, Grus, Darmoš, Boháček O., Koch, Novotný, Zilbeari, Vrabec, Boháček M.

Střídali: Švorc, Sila, Válek, Dufek

FK Mělník 1909 - FK Dobrovice 3:2 (2:1)

Utkání se nám povedlo herně, ale opět jsme bez bodů, ikdyž byl zápas vyrovnaný. Naše dvě hrubé chyby v obraně soupeř okamžitě potrestal a v závěru jsme měli dvě větší šance, ale neproměnili jsme a to nás stálo body. Chci pochválit kluky a dívku za bojovnost a když budou dál takto pracovat , tak výsledky se určitě dostaví.

Branky: 3. Kraus, 21. Havlíček, 39. Jager - 13. Koch, 40. Zilbeari

Sestava: Hudec, Grus, Darmoš, Boháček O., Koch, Hlaváč, Zilbeari, Vrabec, Boháček M. Střídali: Novotný, Švorc, Sucharda, Karabin, Válek