Mladší žáci skončili na pátém místě v Bělé

V sobotu 20. ledna se zúčastnili naši mladší žáci turnaje v Bělé p. Bezdězem. Turnaje se zúčastnili týmy z Dobrovice, Bezna, Kláštera, Rynoltic, Jabkenic, Sportingu a dva týmy složila domácí Bělá. Turnaj byl rozlosován do dvou skupin, ve kterých se hrálo 1x 12min. Skupina ve které jsme se nacházeli my, byly také týmy z Kláštera, Jabkenic a Bělá růžový. Ve skupině jsme si připsali výhru, remízu a prohru a skončili na 3. místě. Poté jsme se utkali v Play off s týmem Rynoltic, který jsme porazili nejtěsnějším rozdílem. A o konečné 5. místo jsme se utkali se Sportingem MB, který jsme porazili až po penaltách.

Výsledky na turnaji ve skupině:

FK Dobrovice - Jabkenice 0:0

FK Dobrovice - SK Klášter 0:3

SK Bělá - Dobrovice 0:1 (Martin Boháček)

Zápas Play off

FK Dobrovice - Rynoltice 1:0 (Martin Boháček)

Zápas o 5.místo

FC Sporting - Dobrovice 0:1 p.pen.

Konečné pořadí na turnaji:

1. SK Bezno - Sovínky

2. SK Klášter

3. SK Bělá červený

4. TJ Sokol Jabkenice

5. FK Dobrovice

6. FC Sporting MB

7. FK Rynoltice

8. SK Bělá růžový

Individuální ocenění:

Adam Kornelak (SK Bezno) –  nejlepší střelec

Petr Gajdoš (SK Klášter) – nejlepší hráč

Matěj Mencl (SK Bělá červený) – nejlepší brankář

Na turnaji nás reprezentovali:  Hudec - Gray, Bečvář, Boháček Ondřej, Boháček Martin, Koch, Zilbeari, Hlaváč, Jandl, Hadrbolec

Hodnocení trenéra M. Cigánka: V turnaji jsme obsadili 5. místo, ale měli jsme na to, abychom se umístili lépe. Bohužel nás trápilo proměňování šancí a nepřesná hra před brankou soupeřů. Klukům chci poděkovat za dobré výkony.