• pklain

Mladší žáci podávají zlepšující se výkony a s SKP získali první bod

Sparta Kutná Hora - FK Dobrovice 8:2 (2:1)

Utkání 6.kola 1.A třídy žáků U13 odehráli naši mladší žáci na hřišti Sparta Kutná Hora. Domácí hráče zaskočil gólem přímo z rohového kopu J. Darmoš. Vedení jsme bohužel do poločasu neudrželi, když se nám nepodařilo proměnit několik dobrých šancí. I přes dobrý výkon jsme v druhé půli inkasovali na konečných 8:2, kdy naši 2.branku vstřelil J.Jandl. Poděkovat musím za týmový a bojovný výkon.

Branky: 20. Mlejnek, 25. Ott, 51. Kniga, 60., 63. Vopěnka, 65. Pokrupa, 69. Syvokon, 70. Šťastný - 10. Darmoš, 68. Jandl

Sestava: Hudec - Darmoš, Koch, Boháček Ma., Bečvář, Grus - Hlaváč, Vrabec, Zilbeari, Boháček Ma. - Jandl

Střídali: Novotný M.

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 2:2 (1:1)

Výsledek nás velmi mrzí, protože jsme v zápase předvedli skvělý výkon. Na hřišti byla vidět bojovnost, jedna parta a chuť za vítězstvím. Vytvořili jsme si mnoho šancí ale dokázali proměnit pouze dvě. Chtěl bych všem poděkovat za předvedenou hru. Doufáme, že budeme takhle hrát i nadále.

Branky: Boháček Martin, Zilbeari

Sestava: Hudec - Koch, Darmoš (C), Bečvář - Jandl, Zilbeari, Boháček Marek, Novotný M. - Hlaváč

Střídali: Vrabec, Boháček Martin