Mladší přípravka v Bezně nepoznala hořkost porážky

V sobotu 13.4.2024 vyrazila mladší přípravka na svůj druhý turnaj do Bezna. Turnaj pro nás dopadl o poznání lépe než ten předchozí. První zápas jsme hráli opět se silnými Kosmonosy, o poločase jsme prohrávali 3:1, druhou půli jsme v podstatě drželi balon jen na své straně a vyprodukovali spoustu šancí, povedlo se nám srovnat na 3:3, bohužel jsme doplatili na neproměňování vyložených šancí a tak zápas vítěze nenašel. Další dva zápasy jsme vyhráli rozdílem třídy a v klidu si zastříleli.

Výsledky:

SK Kosmonosy - FK Dobrovice 3:3

Branky: Hašlar, Ljapin, Procházka

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 6:1

Branky: Kubr 3x, Procházka 2x, Ljapin

FK Dobrovice - Bezno 11:2

Branky: Kerner 2x, Ljapin 3x, Dlouhý 2x, Procházka 2x, Kubr, Hašlar.

Sestava: Kerner - Klaban, Dlouhý, Vacek, Slaný, Hašlar, Procházka, Kubr, Ljapin

Hodnocení trenérů Tomáše Líby a Jirky Hašlara: Opět výborný turnaj v podání našich borců, zápas s Kosmonosama mohl být vítězný, měli jsme spoustu šancí které jsme neproměnili, věříme že na dalším turnaji už je porazíme, máme jim co vracet. Zbylé dva zápasy nejdou hodnotit než pozitivně, kluci předvedli skvělé kombinace a dali spoustu krásných gólů, jen škoda těch dvou obdržených proti Beznu, byly zbytečné.

Další turnaj odehrajeme v Dobrovici 21.4 v neděli od 13:30, tímto chci všechny pozvat na příjemnou fotbalovou neděli.