Mladší přípravka obsadila ve Všejanech 9. místo

28.4.2024 vyrazila mladší přípravka na 2. ročník turnaje Obce Všejany, kde se předvedlo 12 týmu rozdělených do 2 skupin. Kvalita mužstev byla velká. Dobrovice z pěti zápasu ve skupině zvládla vyhrát jen jeden a to proti Benátkám. Po skupinách následovali zápasy o umístění, kde jsme v boji o 9.-10. místo narazili na Kostelní Hlavno. Velice vyrovnaný zápas který nenašel vítěze, a tak po stavu 1:1 museli rozhodnout penalty. Všechny 3 pokusy Kostelního Hlavna Kerner fantasticky zlikvidoval a vychytal tak 9 místo. Jedinou branku z penalty přidal Kubr.

Obsazení turnaje:

Všejany, Litol, Sadská, Milovice, Poděbrady, Dobrovice, Benátky, Kostelní Hlavno, Stratov, Vysočany, Hrubý Jeseník, Kostomlaty.

Výsledky na turnaji:

FK Dobrovice - Praga Vysočany 2:4

FK Dobrovice - FK Bohemia Poděbrady 0:4

FK Dobrovice - SK Benátky n. Jizerou 4:1

FK Dobrovice - Hrubý Jeseník 1:3

FK Dobrovice - Sokol Kostomlaty 2:5

Sestava: Kerner - Dlouhý, Klaban, Hašlar, Ljapin, Kubr, Procházka

Hodnocení trenérů Tomáše Líby a Jirky Hašlara:

Skvěle organizovaný turnaj, který přinesl spoustu hezkých zápasů ať už našich nebo soupeře. Ze začátku jsme první 2 zápasy trošku zaspali, potom se kluci začali zvedat a více kombinovat. Konkurence byla veliká, ale s 9 místem jsme spokojeni.