Kulaté narozeniny pana Víta

Na Velký pátek 29. března 2024, kdy jsme sehráli domácí utkání proti Čáslavi, tak dobrovický klub využil příležitosti před zahájením utkání pogratulovat a poblahopřát všechno nejlepší panu Vítovi k jeho 70. narozeninám!

Jan Vít narozen r. 1954 začínal s fotbalem v Dobrovici již ve svých 10 letech, rád zavzpomínal na svého prvního trenéra p. Červinku. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi v Dobrovici až do A týmu, kde působil až do svých 36 let, poté se přesunul do B týmu a tam působil do svých 40 let, kde ukončil svou aktivní kariéru a dal se na dráhu trenérskou.

Pan Vít začínal od těch nejmenších dobrovických dětí a postupně se posouval kategoriemi. Trénoval také dobrovický A tým, který vedl 2,5 roku, kde oslavil dva postupy z okresu až do I.A třídy. Poté se přesunul zpět do mládežnických kategorií, přesněji do dorostu, se kterým také postoupil do I.A třídy. Do svých 60 let působil pro klub jako funkcionář poté se přesunul do důchodu a stal se aktivním fandou FK Dobrovice.

Děkujeme ještě jednou za všechno a přejeme mnoho zdraví do další let!