Jediné přípravné utkání Béčko zvládlo

FK Dobrovice B - Dolnobousovský SK B 5:1 (4:0)

K prvnímu a jedinému přípravnému zápasu jsme si pozvali na naše tréninkové hřiště soupeře z nedalekého D.Bousova a to jeho B mužstvo hrající o třídu vyšší soutěž než my. Zápas začal lépe soupeř, ale svoji počáteční převahu nevyužil a od 20 min. jsme otěže zápasu převzali my a do poločasu čtyřmi brankami po pohledných akcích určili o výsledku utkání. Ve druhém poločase každý tým skóroval jednou a na obou stranách bylo několik šancí nevyužito. Na hřiště dostali postupně všichni hráči.

Doufáme že příští neděli v Nové Vsi podáme takový výkon jako dnes.

Příští týden začíná náš B tým mistrovskou jarní jízdu za postupem na půdě čtvrtého týmu Sokola Nová Ves. V neděli 24.3. od 11:30.

Branky: 3x Zvěřina, Durna P., Miškovský

FK Dobrovice: Král - Durna J.,Macko, Boháček M., Boháček J.- Štěpán, Cigánek, Miškovský, Bartoň - Durna P., Zvěřina Střídali: Kaláb, Poslt, Krátký, Boháček Martin, Antoš, Nastoupil