• pklain

Generálka s Milínem vítězně

TJ Ligmet Milín - FK Dobrovice 0:1 (0:0)

Generálku na divizní soutěžní ročník jsme sehráli 29. července na půdě Milína, který bude hrát tento rok krajský přebor. Domácí Milín si v prvním poločase nevytvořili žádnou gólovou šanci a dobrovičtí byli rozhodně nebezpečnější týmem. Ve druhém poločase udělal chybu v obraně zkušený Mazuch, kdy se pokusil udělat kličku Volfovi, ten jeho úmysl přečetl a ocitl se sám před brankářem, kterého překonal. Do konce zápasu jsme hráli převážně s míčem na svých kopačkách a domácí již neměli šanci ke zkorigování stavu.

Za týden nás čeká první utkání v nové sezóně a zajíždíme rovnou k derby do Benátek nad Jizerou. Výkop utkání je na programu v neděli od 17:00.

Branky: 73. Volf

FK Dobrovice: Bartoš - Zelinka (46. L. Janovský), Sedláček, Pečínka (80. Cigánek) Bičiště (70. Makovec) - Kohout (70. Tomíček), Bora (60. Kopecký), Horák, Pánek (46. J.Janovský), Klain - Volf