pklain

Gólovou přestřelku dorostenci s Kralupy zvládli

FK Dobrovice - FK Čechie Kralupy n. Vltavou 5:3 (3:2)

Další zápas naši dorostenci zvládli opět vítězně. Dostali jsme se do vedení, které netrvalo dlouho a soupeř zápas otočil ve svůj prospěch na 1:2. Chvíli jsme byli zaskočení, ale Zajíček srovnal skóre po akci na levé straně, kdy mu Lepka připravil míč před brankáře hostů a Zajíček ho prostřelil na přední tyč. Do konce poločasu se hrálo vyrovnaně, ale vytvářeli jsme si víc šancí, z toho jsme i dali gól na 3:2, poté co se Šolc objevil sám před brankou a střelou nás poslal do vedení. Druhý poločas začal lépe pro hosty, kteří srovnali po akci středem hřiště, kdy se sám před Šimkem objevil hostující Holý a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Zápas se poté stal spíše soubojovým než fotbalovým, to přineslo i červenou kartu pro hosty, poté co se začal strkat domácí Lepka s hostujícím Polcarem, právě hostující hráč byl v šarvátce více aktivní a strčil Lepku na zem a mohl jít předčasně do sprch. Při početní výhodě jsme začali hosty více tlačit. Před pokutovým územím se dostal k míči Bartoníček a byl faulován. K následnému přímému kopu se postavil Cigánek, který nás krásnou střelou přes zeď do šibenice poslal do vedení 15 minut před koncem. Soupeře jsme poté nepustili už do žádné velké šance a v 90. minutě skóre navýšil na konečných 5:3 Šťastný. Za týden hrajeme opět doma s Dolním Bousovem a chceme opět naplno bodovat.

ČK: 76. Polcar (K)

Branky: 16., 32. Zajíček, 41. Šolc, 76. Cigánek, 90. Šťastný - 20. Žambůrek, 21., 55. Holý

Sestava: Šimek - Hložek, Bartoníček, Cigánek (C), Karban - Šolc (65. Khýr), Rösler, Kopecký (65. Volprecht), Zajíček - Lepka, Šťastný