FK Dobrovice vs. Sparta Kutná Hora

Dobrovičtí v druhém přípravném utkání vysoko porazili Spartu, ale tu z Kutné Hory nikoliv pražskou. První poločas Kutná Hora podala velmi sympatický výkon, avšak branky padaly pouze do jejich sítě po chybách v obranných řadách, které dokázal využít 2x Kohout a jednou Janovský.

Druhý poločas měli dobrovičtí už hru pod kontrolou a hosté se nedostávali k přímému ohrožení branky. Za Dobrovice se ještě dokázali prosadit v krátkém sledu po sobě Klain s Volfem a upravili tak na konečných 5:0.

Za týden zajíždíme na půdu třetiligového soupeře, kterým bude béčko prvoligových Pardubic. Výkop 10:15 na UMT Ohrazenice.

FK Dobrovice - Sparta Kutná Hora 5:0 (3:0)

Branky: 17., 31. Kohout, 25. Janovský J., 75. Klain, 76. Volf

FK Dobrovice: Malík (46. Bartoš) - Hubač, Vrána, Pečínka (46. Horák), Bičiště - Janovský J. (70. Kohout), Kučera (46. Bora), Michal Sedláček (46. Král), Pánek (80. Kučera), Klain - Kohout (46. Volf)

Foto ze zápasu pořídil náš zraněný střelec Radek Tomíček.