FK Dobrovice vs. FK Přepeře

Včerejší první přípravné utkání za krásného počasí je za námi. Kvalitní třetiligový soupeř FK Přepeře byl nad naše síly a porazil nás poměrem 0:2. V prvním poločase naše hra nebyla tolik přesná a dostávali jsme se často sami pod tlak a z toho těžili hosté a vytvářeli si šance, kterou proměnil pouze v 10. minutě Jimmy.

Ve druhém dějství se hosté prosadili po minutě hry, kdy do prázdné branky po přízemním centru skóroval Šťovíček, poté se naše hra zlepšila a byli jsme daleko odvážnější směrem dopředu a dokázali ohrozit branku soupeře, bohužel bez vstřelené branky.

Za týden náš čeká další utkání a to proti Kutné Hoře (KP) od 16:00, opět na 9.ZŠ v Mladé Boleslavi.

FK Dobrovice - FK Přepeře 0:2 (0:1)

Branky: 10. Jimmy, 47. Šťovíček

FK Dobrovice: Bartoš (46. Malík) - Hubač (75. Novák), Pečínka, Janovský L., Bičiště - Janovský J. (75. Bora), Horák (46. Kučera), Bora (46. Král), Pánek (46. Michal Sedláček), Novák (46. Klain) - Volf (75. Pánek)

FK Přepeře: Čamrda - Jánošík, Nesvadba (46. Vyčítal), Tvaroha, Knejzlík - Martan (46. Šťovíček), Pavlata, Gebert (46. Majer), Šulc, Bulíř (46. Novák)- Jimmy (46. Habr)