Dorostenci vstoupili do přípravy remízou na turnaji v Turnově

Dorost začal přípravu 16. ledna a po prvním tréninku absolvovali utkání v rámci turnaje v Turnově s Dolním Bousovem. Níže naleznete bližší info k zápasu. Tréninky během přípravy budou probíhat na UMT v Mladé Boleslavi nebo v okolí Dobrovice a využívat místního terénu.

Program přípravných utkání v přípravě:

20.1. - 15:00 D.Bousov (Turnov)

27.1. - 17:00 Lomnice (Turnov)

3.2. - 13:00 Turnov U19 (Turnov)

18.2. - 17:00 Sporting (Turnov)

24.2. - 12:00 Benátky (Benátky)

3.3. - 17:00 Sedmihorky(Turnov)

17.3. - 16:00 Lysá n.L(nejspíše Benátky, bude ještě upřesněno)

FK Dobrovice - Dolnobousovský SK 2:2 (1:1)

Na velmi těžkém terénu jsme v zápase podali dobrý výkon a vytvořili si několik šancí, jen je škoda, že jsme je nedokázali využít. Soupeř hrozil spíše z brejků nebo rohových kopů, ale více na míči jsme byli právě my a měli lepší mezihru, i přesto, že na začátku zápasu jsme dělali chyby v rozehrávce, tak nás naštěstí soupeř nedokázal potrestat.

Branky: Cigánek z pen., Volprecht

Sestava: Křemeček - Karban, Cigánek, Skokan - Šolc, Pažout, Rösler, Hrůza - Volprecht, Šťastný, Pácha