pklain

Dorost zakončil sezónu porážkou na Mělníku

FK Mělník 1909 - FK Dobrovice 3:1 (1:1)

Poslední kolo dorostenci odehráli v předehrávce již v podvečer v pátek 14. června. Vstup do utkání nám vyšel a soupeř se přes nás těžko dostával. Bohužel se dostal vedení po Křemečkově chybě v 9. minutě. V prvním poločase jsme si vytvářeli více šancí než domácí, ale do kabin se šlo za stavu 1:0. Vstup do druhého poločasu nám vyšel ještě lépe a po deseti minutách se kopala penalta. Tu si postavil na puntík Cigánek a mířil k pravé tyči, ale domácí brankář ho vychytal, a tak Cigánek neproměnil druhou penaltu po sobě. Po dalších deseti minutách se hosté dostali po našem rohu do brejku, kdy Donner běžel sám na branku a dokázal Křemečka prostřelit na přední tyč. Za nedlouho jsme špatně rozehráli aut a Donner šel opět do brejku a přehodil střídajícího Šimka. Jedinou branku vstřelil po brejku Volprecht. Je škoda, že jsme poslední utkání prohráli ale rozhodně jsme nebyli horší jako soupeř. Sezónu jsme zakončili na 5. místě, což je skvělé umístění, ale bohužel se nám nepodařilo porazit žádného soupeře, který se vyskytuje před námi, a tak je určitě prostor ke zlepšení do let následujících.

Branky: 9. Šrámek, 65., 73. Donner - 87. Volprecht

Sestava: Křemeček (70. Šimek) - Hložek, Karban (30. Putorík), Cigánek (C) ( 60. Karban), Hrůza (46. Lepka) - Šolc (46. Zajíček), Rösler, Pažout (46. Kopecký), Hanuš (46. Šťastný) - Pácha, Čumpelík (46. Volprecht)