Dorost ve druhém utkání zaslouženě vyhrál v Libiši. Kopecký se blýskl hattrickem.

TJ Sokol Libiš - FK Dobrovice 1:5 (1:2)

Ve druhém zápase jsme zajížděli na půdu Libiše a předvedli jsme skvělý a týmový výkon a konečně jsme zvládli naplno bodovat. Domácí se dostali do vedení už v 13. minutě po centru z pravé strany, kdy Křemeček vyrazil míč a obrana už nestihla zachytit jednoho z domácích hráčů, který prostřelil Křemečka. Následně z rozehrávky jsme se rychle dostali k soupeřově brance po akci z levé strany, potom co Zajíček narazil Hrůzovi, který z velkého úhlu prostřelil brankáře na přední tyči. Do zbytku poločasu jsme si vytvořili spoustu šancí, nejvíce Zajíček, který šel dvakrát sám na branku a hlavou mířil nad. Co se nepovedlo Zajíčkovi, tak se povedlo ve 33. minutě Kopeckému, který z 20 metrů chytrou střelou na zadní tyč vstřelil branku. Na začátku druhého poločasu vyzkoušel pozornost domácího brankáře z přímého kopu Cigánek, který mířil na přední tyč, ale brankář bez problémů vyrazil míč do autu. V 60. minutě Cigánek zahrál rohový kop nakrátko s Hrůzou, který Cigánkovi připravil míč na střelu a ten vstřelil branku po zemi na přední tyč. Soupeř nás nechal v klidu rozehrávat a vytvářet si další šance, poté se k zakončení ze střední vzdálenosti dostal Lepka, brankář byl připraven a střelu vyrazil přímo na nohu Kopeckého, který bez problému dorazil míč do branky. Pět minut před koncem utkání po centru z rohu, který brankář vyrazil na vápno si Kopecký zpracoval míč a vystřelil. S velkým štěstím poté co střela byla dvakrát tečovaná zkompletoval hattrick. V 90. minutě jsme vstřelili ještě jednu branku, ale ta byla odvolána kvůli ofsajdu. Za týden hostíme Klecany a chtěli bychom navázat na výkon z dnešního zápasu a opět naplno bodovat.

Branky: 13. Málek - 14. Hrůza, 33., 76., 85. Kopecký, 60. Cigánek

Sestava: Křemeček - Hložek (75’ Bartoníček), Skokan, Cigánek (C), Hrůza - Pokorný (60’ Lepka), Rösler (60’ Pažout), Kopecký (85’ Pokorný), Zajíček - Pácha (33’ Volprecht), Šťastný