Dorost se rozloučil s podzimem remízou v Zelenči

SK Zeleneč - FK Dobrovice 2:2 (1:1)

Do posledního zápasu podzimu v Zelenči jsme vstoupili lépe než domácí. Vytvořili jsme si hodně šancí a právě z jedné z nich jsme se dostali do vedení, poté co Lepka z rohové kopu našel hlavu Zajíčka, který míč usměrnil do prostoru, kde brankář domácích nemohl být. Na soupeře jsme nepřestali tlačit, ale další branku jsme do konce poločasu nepřidali. Naopak domácí si vytvořili akci po pravé straně a po střele, kterou Křemeček vyrazil se ocitl sám před brankou domácí Novák a míč snadno jen dorazil do branky. Začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří se po brejkových situacích dostali k několika zakončení. Poté jsme zahrozili opět my a díky dorážce Páchy jsme se dostali do vedení. Netrvalo dlouho a domácí na nás začali tlačit. Domácí kapitán se dostal k odraženému míči, i když se Cigánek za cenu druhé žluté karty snažil Drábka zastavit, ten souboj ustál a dostal se k zakončení, ze kterého srovnal utkání. Poté byly ještě šance na obou stranách, ale ani jeden z týmů už nedokázal vstřelit branku. Podzim jsme skončili na 6. místě se ziskem 21 bodů, a kromě posledních pěti zápasů tuto podzimní část trenéři Cigánek a Karban hodnotí kladně.

Branky: 42. Novák, 77. Drábek - 18. Zajíček, 73. Pácha

Sestava: Křemeček (46. Šimek) - Hložek, Karban (70. Skokan), Cigánek (C), Hrůza - Lepka (65. Šolc), Rösler, Kopecký (15. Pažout, 80. Hanuš), Zajíček - Šťastný (70. Volprecht), Pokorný (65. Pácha)