pklain

Dorost remizoval se Zelenčí

FK Dobrovice - SK Zeleneč 2:2 (1:1)

V neděli 9. června dorost přivítal na svém hřišti Zeleneč. Vstup do utkání nám vyšel výborně a prvních 10 minut jsme soupeře nepustili za půlku, z toho vyústilo i vedení, poté co se ve vápně dostal k dorážce Šolc a pohotově míč doklepl do prázdné branky. Ve 20. minutě se před jednoho z obránců hostů dostal Čumpelík, byl faulován a kopala se penalta. K té se postavil Cigánek, ale bohužel nedokázal proměnit a kvůli špatnému umístění ho brankář Krejčí vychytal. Za 5 minut se do brejku dostali hosté a z pravé strany dokázal Šimka prostřelit hostující Altner. V poločase se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Vstup do druhého poločasu vyšel stejně dobře jako ten první. Po zhruba 30 sekundách jsme měli možnost ujmout se vedení z pokutového kopu. Míč si na penaltový puntík tentokrát postavil Kopecký a s velkým štěstím dokázal proměnit. Stále jsme na soupeře tlačili a vytvářeli si šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Hosté po kombinaci na pravé straně dostali míč do vápna, kde se nejlépe zorientoval hostující Drábek a také dokázal skóre srovnat. Měli jsme ještě asi dvě tři šance, kdy Pácha nastřelil spojnici a Čumpelíka vychytal skvělým zákrokem Krejčí. Za týden hrajeme netradičně v pátek na půdě FK Mělník 1909, kde se budeme chtít v posledním zápase sezóny prezentovat v nejlepším světle. Výkop je v 17:30.

Branky: 13. Šolc, 46. Kopecký z pen. - 26. Altner, 76. Drábek

Sestava: Šimek - Putorík, Karban, Cigánek (C), Hrůza - Šolc (75. Hanuš), Kopecký, Pažout (46. Rösler), Zajíček (46. Hložek) - Šťastný (46. Pácha), Čumpelík (75. Volprecht)