top of page

Dorost přivezl všechny body z Kralup

FK Čechie Kralupy n. Vltavou - FK Dobrovice U19 1:3 (0:2)

Vstup do zápasu nám vyšel výborně a během tří minut jsme si vytvořili dvě gólové šance, které jsme bohužel nedokázali využít. Poté vyslal Kopecký přesnou přihrávkou Lepku do brejku a ten zachoval chladnou hlavu a míč poslal přesně k levé tyči. Dále jsme si vytvářeli šance a díky tomu jsme dokázali vstřelit branku na 0:2, kdy se po rohovém kopu na zadní tyči dostal k dorážce Putorík a prostřelil domácího brankáře. Vstup do druhého poločasu se pro změnu povedl více domácím a dokázali snížit po brejku. Po brance domácích se hra hodně vyrovnala a bylo vidět mnoho šancí na obou stranách. Za stavu 1:2 nás krásným zákrokem podržel Křemeček, když střelu do šibenice vytěsnil na roh. Na konci utkání byl v pokutovém území faulován Šťastný, míč si na značku připravil Kopecký a se štěstím penaltu proměnil a upravil na konečných 1:3.

Branky: 55. Čech - 6. Lepka, 19. Putorík, 88. Kopecký z pen.

Sestava: Křemeček - Hložek, Skokan, Putorík, Hrůza - Lepka (46. Khýr), Rösler, Kopecký (46. Pažout), Hanuš - Šťastný (C), Volprecht (46. Cigánek)