• pklain

Dorost přivezl bod z Kostelce a stále je neporažen

SK Labský Kostelec - FK Dobrovice 3:3 (1:0)

Škoda výsledku, dostali jsme dvě branky po našich chybách. Ve 30. minutě jsme dostali branku poté co se nedomluvil Skokan s Křemečkem a domácí hráč jednoduchou střelou do prázdné branky. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik šancí ale nedokázali je proměnit. Vstup do druhého poločasu nám vyšel a Šťastný se prosadil po akci na pravé straně. Netrvalo dlouho a domácí se dostali opět do vedení, poté co Cigánek špatně odkopl balón, a domácí hráč byl vyslán do brejku, který proměnil. Druhá branka nás nakopla ještě víc a po deseti minutách se sám před brankou ocitl Lepka a střelou na přední tyč dal gól. Patnáct minut před koncem domácí špatně rozehráli od branky a Zajíček nás poslal do vedení. Domácí nás potom začali tlačit a minutu před koncem měli standardní situaci ze strany. Centr na zadní tyč odhlavičkoval Cigánek za cenu rohu, domácí kopli roh na přední tyč, kde se do zakončení dostal kapitán domácích a hlavičkou na zadní tyč srovnal na konečné skóre 3:3. Celý zápas bylo těžké se dostat za domácí obranu, protože hráli v nízkém bloku, a proto jsme si nevytvářeli tolik šancí jako v jiných zápasech. Příští týden chceme na domácí půdě dnešní výsledek napravit.

Branky: 29. Kindl, 59. Skalník, 89. Brož - 53. Šťastný, 69. Lepka, 76. Zajíček

Sestava: Křemeček - Skokan (46. Lepka), Karban, Cigánek (C), Hrůza - Hložek, Rösler, Kopecký (83. Šolc), Zajíček - Volprecht (46. Šťastný), Pácha (80. Bartoníček)