• pklain

Dorost přejel Klecany na domácí půdě

FK Dobrovice - MSK Klecany 7:1 (3:0)

Dnešní zápas dorostenci začali velkým tlakem a již v 15. minutě vedli 3:0. Poté přišlo nejspíše uspokojení hráčů a do konce prvního poločasu jsme polevili a už neskórovali. Na začátku druhého poločasu jsme hned potrestali chybu soupeře a bylo jen otázkou jaké bude závěrečné skóre. Hosté dokázali zkorigovat za stavu 5:1, ale během několika málo minut přišlo ihned navýšení o další dvě branky a bylo rozhodnuto. Několik dalších šancí ještě zůstalo nevyužito na obou stranách.

Hodnocení trenéra: Dobrý výkon a zasloužená výhra. Druhá výhra v řadě a šňůru bychom rádi prodloužili i příští týden v Roztokách.

Branky: 2. Čumpelík, 12. Jansa, 15., 77. Lepka, 47., 72. Durna, 55. Kopřiva - 69. Hynek

FK Dobrovice: Šimek - Hložek, Durna J., Cigánek, Boháček (62. Kříž) - Jansa (62. Kopecký), Kopřiva (69. Šťastný), Rösler, Lepka - Durna P. (87. Zvěřina), Čumpelík (69. Krátký)