Dorost počtvrté prohrál

FK Dobrovice - FK Mělník 1909 0:4 (0:2)

Podali jsme slušný výkon, který na vyrovnaného soupeře nestačil. Nemůžeme chtít dávat góly, pokud nevystřelíme. Za celý zápas jsme si nevytvořili žádnou velkou šanci a tak není divu, že jsme opět nevstřelili branku. Celkově jsme soupeře ničím neohrozili, a tak nás trestal z brejkových situacích po našich chybách v kombinaci. Za 4 zápasy jsme vstřelili pouze jednu branku a naše skóre a postavení v tabulce chceme příští týden v Zelenči zlepšit. Bude to poslední zápas podzimu, takže doufáme, že půjdeme do zimní pauzy s větším sebevědomím a abychom věděli na čem více zapracovat.

Sestava: Šimek - Skokan (70. Pažout), Karban, Cigánek (C), Hrůza - Hložek (65. Pokorný), Rösler (46. Kopecký), Lepka, Zajíček - Šťastný (80. Hanuš), Pácha (46. Volprecht)