• pklain

Dorost potvrdil roli favorita a vyhrál počtvrté zasebou

FK Dobrovice - Straky/Struhy 5:2 (2:0)

Další domácí utkání jsme odehráli s kvalitním soupeřem, který na nás vlétnul agresivně od první minuty. Nenechali jsme se ničím zaskočit a vstřelili jsme první branku po špatné rozehrávce hostujícího brankáře. Dlouhou dobu se hrálo nahoru dolu, ale i tak jsme si vytvářeli spoustu šancí, které jsme nedokázali proměnit.Druhý gól přidal Pokorný ve 30. minutě, poté co prostřelil brankáře hostů. Hosté si vytvořili jenom jednu velkou šanci, ale tu skvělým zákrokem zneškodnil Křemeček. Druhý poločas nám vyšel lépe a téměř po dvanácti minutách jsme přidali další dvě branky, nejdříve Pácha po samostatném úniku a poté Kopecký střelou ze střední vzdálenosti, kdy se trefil přímo do šibenice. Netrvalo dlouho a hosté si vzali slovo, kdy během tří minut dokázali snížit na 4:2. Nenechali jsme se zaskočit a Volprecht dal uklidňující branku na 5:2. Měli jsme pozměněnou sestavu, protože pár kluků šlo za béčko, kvůli jejich marodce a jeden šel i za A tým, i tak jsme utkání zvládli dobře a dokázali opět naplno bodovat. Příští týden jedeme na půdu Labského Kostelce, kde chceme zase sebrat všechny 3 body.

Branky: 6., 52. Pácha, 30. Pokorný, 57. Kopecký, 77. Volprecht - 59. Mašek, 62. Rožnovský

Sestava: Křemeček - Karban, Bartoníček, Cigánek (C) (55. Skokan), Hrůza - Khýr (65. Volprecht), Kopecký, Rösler, Lepka (46’. Hanuš, 65. Pažout) - Pácha (70. Šťastný), Pokorný (70. Zajíček)