• pklain

Dorost potvrdil roli favorita a porazil Lobkovice

FK Dobrovice - FC Lobkovice 5:3 (3:1)

Roli favorita jsme s předposledním celkem splnili a porazili ho. Do 20. minuty a stavu 3:0 jsme hráli velice dobře, ale poté jsme nepochopitelně přestali hrát. Soupeř dokázal do poločasu snížit skóre. Našim hráčům trenéři o poločase domlouvali na ošemetný poločasový výsledek. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům a během několika málo minut srovnali stav. Poté naši hráči opět zabrali a dvěma brankami určili konečný výsledek . Příští víkend budeme hostit dorostenecké derby s Benátkami a to už bude těžší soupeř.

Branky: 2., 9., 21. Zvěřina, 64. Rösler, 75. Boháček - 33., 55., 58. Novák

FK Dobrovice: Šimek - Hložek, Durna J. (C), Cigánek (25. Krátký), Boháček (82. Pavlíček) - Lepka (88. Kopecký), Kopřiva, Rösler (68. Kříž), Jansa (46. Šťastný) - Durna P., Zvěřina (88. Tůma)