• pklain

Dorost porazil vysoko Roztoky/Libčice

FK Dobrovice U19 - SK Roztoky/Libčice 9:0 (5:0)

Další zápas nám vyšel podle představ. Vyhráli jsme vysokým rozdílem a tak si upevnili 2. místo. Opět se nám vydařil vstup do zápasu a už ve 2. minutě nás poslal do vedení Zajíček. Poté přišla šance hostů, ale střelu zneškodnil Šimek. Od té doby jsme měli zápas pod kontrolou a zaslouženě jsme přidali branku na 2:0 po střele Šťastného. V 1. poločase měli hosté příležitost ke zkorigování stavu z penalty, ale tu chytil brankář Šimek. Do poločasu jsme stihli dát ještě 3 branky, a tak jsme šli do kabin za jasného stavu 5:0. V druhém poločase jsme si vytvořili ještě mnoho šancí, ale spoustu jsme jich neproměnili. Skóre druhého poločasu otevřel dvěma brankami během tří minut. Poté už pouze přidal trefu Zajíček s Röslerem. Příští týden hostíme Straky a chceme navázat na výkon z předešlých dvou utkání.

Branky: 2., 20., 60. Zajíček, 18., 45., 47., 50. Šťastný, 39. Pácha, 67. Rösler

Sestava: Šimek - Rösler, Karban, Cigánek (C) (60. Bartoníček), Hrůza - Khýr (60. Hanuš), Pažout (80. Hložek), Kopecký (70. Lepka), Zajíček - Šťastný (80. Pokorný), Pácha (80. Volprecht)