Divokou přestřelku dorostenci nezvládli a z Mělníka body nevezou

FC Mělník - FK Dobrovice 7:6 (2:3)

Hodnocení trenéra Jirky Zvěřiny: Co k zápasu dodat, vstřelit 6 branek na hřišti soupeře a prohrát je málo vídané, ale i přesto skutečné. Zbytečné chyby v obraně nás stáli body. Musíme tuto prohru odčinit za týden a tímto bych Vás chtěl pozvat na poslední utkání, které sehrajeme příští neděli 18.6. od 10h v Březně. Poslední dorostenecký zápas v tomto hráčském složení, jelikož několik kluků odchází do dospělé kategorie.

Branky: 15., 30. Donner, 50. Douděra, 61. Šrámek, 71., 90. Ságner, 74. Kříž (vl.) - 8., 11. Zvěřina (obě z pen.), 41. Durna P., 57., 90. Kopřiva, 70. Šťastný

FK Dobrovice: Šimek - Hložek (46. Kříž), Cigánek, Durna J., Pavlíček (90. Krátký) - Lepka, Šťastný (72. Rösler), Kopřiva, Kopecký (46. Jansa) - Durna P., Zvěřina