Další člen FK Dobrovice oslavil kulatiny

Dobrovický klub využil příležitosti před zahájením utkání pogratulovat a poblahopřát všechno nejlepší Pavlu Klainovi k jeho 60. narozeninám, které oslavil pár dní před domácím zápasem s MFK Chrudim B, který se konal 13. dubna.

Pavel Klain narozen roku 1964 začínal s fotbalem v Čejeticích. Jeho kroky vedly přes Strašnov až do Mladé Boleslavi, kde okusil i druhou ligu. Dále hrával také za Českou Lípu. V roce 1994 poprvé oblékl dobrovický dres, kdy přišel do okresního přeboru. Po třech letech byl u postupu do I.B třídy a následně i u postupu do I.A třídy. Jeho aktivní kariéra skončila v roce 1999, poté jeho kroky mířily do FK Mladá Boleslav, kde sbíral zkušenosti v žákovských i dorosteneckých kategoriích. Poté řídil také týmy jako Trnavan Rožďalovice, TJ Soko Řepov. Návrat do dobrovického areálu nastal v roce 2011, kdy přišel jako trenér do B týmu, který kopal okresní přebor. Ihned se mu podařilo postoupit do I.B třídy a následně do I. A třídy. V tomto období zároveň dělal i asistenta, trenéru Karlu Stannerovi, který vedl třetiligový kádr. Po odhlášení ČFL v roce 2019 převzal dobrovický kádr jako hlavní trenér v krajském přeboru a pomáhal s chodem klubu L. Novákovi. Po postupu do divize opustil trenérskou lavičku a působil jako funkcionář. Po dvou letech se ocitl opět na lavičce, a to divizního kádru, kde dělá do dnešního dne asistenta trenérovi Michalovi Sedláčkovi.

Děkujeme ještě jednou za všechno a přejeme mnoho zdraví do další let!