Béčko začalo jaro pouze remízou v Nové Vsi

Aktualizováno: 25. 3.

TJ Sokol Nová Ves - FK Dobrovice B 3:3 (1:2)

K prvnímu jarnímu utkání zajížděl náš B tým na půdu čtvrtého celku TJ Sokol Nová Ves. Bohužel oproti podzimní části, kde nás zdobila pevná obrana, tak tentokrát jsme zahráli velice špatně v obranné činnosti a navíc se k tomu přidalo i neproměňovaní šancí, kdy 2x sólový nájezd neproměnil Petr Durna a David Miškovský. Neuznány nám byly navíc 3 vstřelený branky pro údajné ofsajdy. Navíc musel o poločase náš nejlepší střelec Jakub Zvěřina do nemocnice, jelikož v jednom ze soubojů dostal loktem do oblasti spánku a musel podstoupit vyšetření hlavy, které naštěstí neprokázalo nic vážného. Bohužel v konstalaci těchto všech událostí to stačilo pouze na bod. Příští týden musíme bodovat již naplno, abychom nedali šanci Katusicím se na nás dotáhnout ještě více než doposud. Za týden přivítáme v neděli na domácí půdě FC Nemyslovice od 13:00.

Branky: 33. Budinský, 51., 63. Muška - 25., 43. Durna P., 82. Cigánek

Sestava: Král - Durna J., Macko, Hruška, Kaláb - Štěpán, Miškovský, Nastoupil, Bartoň - Durna P., Zvěřina

Střídali: Cigánek T., Hložek, Kopecký J., Boháček M., Antoš

Fotogalerie od p. Kalába