Béčko vyhrálo v Krnsku

FK Krnsko B - FK Dobrovice B 3:4 (1:3)

Začátek zápasu nám vyšel a po půlhodině hry jsme vedli už 3:0, ale místo toho abychom v klidu dohráli poločas darujeme soupeři penaltu a ten svoji šanci těsně před poločasem využil. Druhý poločas už to byla bitva a i když jsme opět navýšili vedení na rozdíl tří branek, tak soupeř nerezignoval a v krátkém sledu nám vstřelil dvě branky a my jsme se opět začali bát o výsledek. Naštěstí jsme těsné vedení udrželi dokonce utkání a připsali si důležité 3 body domů.

Trenér Jirka Zvěřina zhodnotil: Můžu pochválit jedině kluky z dorostu, kteří nám vypomohli a určitě se neztratili.

Za týden přivítáme doma Sporting v neděli a věříme, že body opět zůstanou doma

Branky: 44. (p), 73. Kahule, 79. Oláh - 2. Murárik, 20. Zvěřina, 25. Kopecký J., 71. Štěpán

Sestava: Král - Durna J., Tuma, Macko, Bartoň - Zajíček, Murárik, Štěpán, Kopecký - Kaláb, Zvěřina

Střídali: Poslt, Boháček J., Boháček Mi., Boháček Ma., Lepka, Durna P., Antoš