Béčko předvedlo střelecké hody

FK Dobrovice B - FC Sporting Mladá Boleslav B 11:4 (6:1)

Zápas se Sportingem jsme nezačali dobře a brzy inkasovali a prvních deset minut nám trvalo než jsme se probudili. Naštěstí hosté se prosadilo pouze jednou a pak během několika málo minut se prosadil Zvěřina se Zajíčkem a skóre otočili. Poté už jsme předváděli líbivý fotbal a do poločasu rozhodli zápas. Oproti minulým zápasům jsme dnes zahráli slušně a divákům se utkání muselo líbit. Viděli 15 branek za utkání, a to se jen tak nevidí. Navíc naše osmá branka v utkání znamenala, že na svém kontě už máme 100 vstřelených branek v této sezóně, což je úctyhodný počin. Kdybychom dávali všechny šance mohlo být branek ještě více. Tento víkend máme volno.

Branky: 12., 40., 59., 73. Zvěřina, 14., 17., 50. Zajíček, 36. Štěpán, 45. Bartoň (p), 76. Kopecký, 80. Miškovský D. - 5. Jakubínský, 53. Pánek, 62., 66. Leskovjan

Sestava: Král - Durna J., Tuma, Macko, Bartoň - Zajíček, Nastoupil, Miškovský D., Štěpán - Durna P., Zvěřina

Střidali: Boháček Ma., Boháček J., Boháček Mi., Kaláb, Poslt, Antoš, Kopecký J.

Fotogalerie od p. Kalába