Béčko nadělilo Beznu už v první půli

Aktualizováno: 10. 5.

SK Bezno - Sovínky B - FK Dobrovice B 0:8 (0:7)

Druhý květnový svátek patřil opět fotbalistům našeho Béčka, kdy po čtyřech domácích zápasech zajížděli na venkovní půdu, tentokrát do Bezna - Sovínek. Velmi omlazená sestava doplněna několika dorostenci s matadory jako Murárik a Vladyka rozhodla už během první půle. Kdo přišel na utkání o trochu později přišel o první branku, kterou si domácí Lohniský srazil do protipohybu domácího brankáře. Poté po faulu na Zvěřinu se kopala penalta, kterou proměnil kapitán Murárik. Za necelou minutu se prosadil poprvé Zvěřina. Naši hráči byli nadále aktivní a akce střídala akci. Po další z akcí se prosadil dorostenec Šťastný. Okolo 30. minuty se v krátkém sledu prosadil dvakrát Zvěřina a jednou Zajíček a po půl hodině svítil na tabuli stav 0:7, což vypadalo hrozivě a domácí se určitě viděli už v kabině. Během poločasu trenéři udělali 5 změn, aby rozložili únavu na více hráčů. Obraz hry se ve druhé půli nezměnil, jen přestaly padat branky, ale tempo se hodně zmírnilo a víceméně se utkání už dohrávalo. Ve druhý půli se dokázal už prosadit pouze Čičatka a odvezli jsme si zasloužené vítězství. V neděli béčko zajíždí na půdu nedalekých Luštěnice, kde se utká s místní rezervou a výkop utkání je v 17:00.

Branky: 3. Lohniský vlastní, 10. Murárik z p., 11., 28., 31. Zvěřina, 15. Šťastný, 26. Zajíček, 68. Čičatka

Sestava: Král - Bartoň, Vladyka, Macko, Lepka - Zajíček, Rösler, Murárik, Čičatka - Šťastný, Zvěřina

Střídali: Kaláb, Poslt, Antoš, Šolc, Boháček Mi., Boháček Ma.