Béčko postoupilo do III. třídy bez jediné porážky

FK Dobrovice - TJ Sokol Kochánky 4:0 (4:0)

Před posledním utkáním měli v kolonce 0 proher pouze Dobrovice B a Katusice. Tyto dva celky s předstihem oslavily postup o patro výš. Přesto ještě měly v posledním kole o co hrát. Oba totiž hrály o zápis projití celé sezony bez jediné porážky. A to se nakonec oběma podařilo. Dobrovické béčko tak končí sezonu s bilancí 24 výher a čtyř remíz, Katusice zaznamenaly o dvě plichty více. Právě dvě z nich se zrodily ve vzájemných zápasech obou letošních rivalů.

V utkání proti Kochánkám bylo rozhodnuto o půli. Dobrovičtí hráči s klidem kombinovali a vytvářeli si šance. Nejdříve se dvakrát na dlouhou nohu neprosadil ve skluzu Šťastný. Až ve 12. minutě se poprvé prosadil D. Miškovský. Za deset minut navyšoval skóre Štěpán, aby za pár minut zvyšoval Zvěřina. Těsně před poločasem se konečně dokázal také prosadit Šťastný a završil dobrý výkon celého týmu v prvním poločase. Trenéři Antoš se Zvěřinou o poločase vystřídali všechny hráče, které měli k dispozici. Šancí už jsme si tolik nevytvářeli, ale přesto jsme 2x nastřelili brankovou konstrukci. Ve druhém dějství jsme již branku nepřidali a zcela zaslouženě dokráčeli k vítězství.

Po utkání našemu B týmu předal pohár s diplomem pro vítěze IV.třídy předseda OFS Mladá Boleslav Tomáš Ježek.

Branky: 12. Miškovský D., 22. Štěpán, 29. Zvěřina, 44. Šťastný

Sestava: Král - Durna J., Hruška, Bohaček Mi., Bartoň - Miškovský R., Cigánek, Miškovský D., Štěpán - Zvěřina, Šťastný

Střídali: Kaláb, Poslt, Krátký, Rösler, Šolc, Kopecký, Pútorik

Fotogalerie od p. Kalába