pklain

Béčko pohodlně vyhrálo ve Dlouhé Lhotě

FK Dlouhá Lhota - FK Dobrovice B 0:4 (0:1)

V dalším kole jsme zajížděli do Dlouhé Lhoty, kde nás čekal soupeř, který nám pomohl v boji o první místo, jelikož Dlouhá Lhota remizovala na půdě Katusic, takže jsme očekávali náročné utkání. První poločas nebyl z naší strany dobrý proti kvalitnímu a běhavému soupeři a trápili jsme se. Uchytila se pouze šance dorostence Šťastného ve 3. minutě, a tak i první poločas skončil. Po změně stran se náš výkon zlepšil a přidali jsme krátce po příchodu na hřiště druhou branku. Poté v krátkém sledu jsme se dokázali prosadit ještě dvakrát a v poklidu si dokráčet pro klidné vítězství. Za týden přivítáme na domácí půdě béčko Kropáčovy Vrutice v neděli 2.6 v klasický čas, 13:30.

Branky: 3. Šťastný, 49. Antoš, 72. Bartoň, 79. Šolc

Sestava: Král - Durna J., Macko, Boháček Mi., Bartoň - Cigánek, Miškovský D., Rösler, Štěpán - Zvěřina, Šťastný

Střídali: Poslt, Kopecký J., Putorík, Boháček Ma., Šolc, Antoš