pklain

Béčko navýšilo náskok na čele tabulky na 6 bodů

FK Dobrovice B - FK Zdětín B 8:0 (5:0)

V dalším utkání naše béčko přivítalo poslední celek tabulky. Utkání slušné úrovně ke kterému přispěl i soupeř jsme v pohodě zvládli. Už v prvním poločase jsme dokázali rozhodnout a určit ráz zápasu. Po prvním poločase svítil na tabuli výsledek 5:0 a během poločasové přestávky vyslali trenéři na hřiště všechny hráče. Ve druhém poločase jsme ještě přidali další branky a zcela zaslouženě došli k dalšímu vítězství. Pronásledovatelé z Katusic svůj zápas nezvládli a pouze remizovali, takže dobrovičtí navýšili náskok na čele tabulky na 6 bodů a už mají jistotu postupu, jelikož třetí Skalsko na nás ztrácí 18 bodů.

Branky: 11., 16., 90. Štastný, 23., 27. Zvěřina, 43. Murárik, 70. Lepka, 86. Boháček Martin

Sestava: Král - Durna J., Macko, Murárik, Boháček J., Poslt, Rösler, Cigánek, Štěpán, Šťastný, Zvěřina

Střídali: Kaláb, Šolc, Boháček Ma., Krátký, Lepka, Hruška