Rezerva padla v Horkách a skončí předposlední

15.03.2017 Kategorie: Tým B

FC Horky nad Jizerou - FK Dobrovice 3:0 (0:0)

V sobotu 10. června hrála dobrovická rezerva derby v nedalekých Horkách nad Jizerou. Do zápasu hosté nastoupili ze zabezpečené a koncentrované obrany. Domácí potvrdili roli lídra soutěže dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Ty ale v prvním poločase nedokázali proměnit. Hosté se snažili domácím vyrovnat, také se jim dařilo dobře kombinovat ve středu hřiště a vyráželi do protiútoků. Dokázali si vytvořit i šance, ale jako v jiných utkáních je nedokázali proměnit. Do poločasu se hrál pohledný fotbal z obou stran.

Do druhého poločasu nastoupili dobrovičtí s odhodláním vydržet tlak domácích co nejdéle. To se jim dařilo až do 58. minuty, kdy se domácí ujali vedení. Gól přinesl na kopačky domácích klid a zatlačili hosty na jejich polovinu a vytvářeli si další brankové příležitosti. Ty dokázali proměnit v další góly.

Trenér Josef Hůlka k utkání: "Týmu děkuji za předvedenou hru v prvním poločase. V druhém nám došly síly a již jsme jen bojovali."

FC Horky nad Jizerou - FK Dobrovice 3:0 (0:0)

Branky: 58. Horák Jiří, 66. Korec Martin, 84. Šimek Radek

FK Dobrovice: Abelovský – Kovach, Hruška, Vladyka, Bartoň – Jakubec (76. Loew), Gába, Hrdlička (82. Vejvoda), Jílek – Miškovský, Bartoš

Tabulka I. A třídy a výsledky dalších utkání zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: