Rezerva doma prohrála na penalty, i to jí ale stačilo k uhájení prvního místa

13.11.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - SK Vojkovice 3:4 n. p. (3:1)

Hráči dobrovické rezervy nastoupili v pozici lídra soutěže k poslednímu podzimnímu utkání proti Vojkovicím, které se naopak krčily na poslední příčce tabulky. Utkání tak mělo jasného papírového favoritu a přepoklady se začaly naplňovat již v 8. minutě, kdy domácí poslal do vedení Vlado Kovach. Do 25. minuty se trefili ještě Konečný a Macko a vypadalo to, že utkání bude pro domácí jasnou záležitostí. Jenž ještě do poločasu Plicka a ve druhé půli dokázali hosté dokonce dvěma góly během sedmi minut vyrovnat. O vítězi tak musely rozhodnout penalty. V těch byli úspěšnější hosté a odvezli si do Vojkovic dva body. Domácím ale i bod stačil k udržení pozice podzimního krále 1.B třídy, byť druhý Mělník získal stejně bodů a na horší příčku ho srazilo jen horší skóre.

FK Dobrovice B - SK Vojkovice 3:4 n. p. (3:1)

Branky: 8. Kovach Vladyslav, 18. Konečný Martin, 25. Macko Lukáš - 28. Plicka Ladislav, 47. Plicka Ladislav, 54. Plicka Ladislav

FK Dobrovice: Gereg - Mráček, Tuma, Lukáš, Bartoň - Kovach (25. Kopecký), Macko (79. Hruška), Cigánek (79. Janík), Jílek - Volf, Konečný (79. Havlát).

Tabulku 1. B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: